Italo Dance

Italo Dance

Current track

Title

Artist

Background

Krzysiek
Prezenter. Muzyka Italo Disco, New Generation oraz euro dance miksowane na żywo podczas moich audycji to coś co lubię.
Pablo Van Baczi
Prezenter. Główny nurt muzyczny Pawła to muzyka lat 90-tych Eurodance.
Beściak
Prezenter. Jego głównym nurtem muzycznym to lata 80-te i 90-te. Możecie jego i pozostałych prezenterów usłyszeć zawsze tam gdzie jesteście dzięki jego pracy nad aplikacją radiową na system Android
Robert
Szef. Prezenter Radia Mirage od 10 lat. Człowiek, który ma na głowie całe radio jak i wszystkich prezenterów. Dobra dusza radia, rozwiązuje konflikty - nie do rozwiązania. Granie w Radiu, to dla Roberta ogromna przyjemność, jego hobby. Lubi dzielić się tą pasją z innymi i świetnie mu to wychodzi.
Mail
Sylka
Prezenterka. Moja miłość to muzyka Spacesynth i jak przystało na prawdziwego "Spejsmaniaka" słucham jej praktycznie codziennie. Muzyka Space jest dla mnie chwilą relaksu a jednocześnie daje mi energetycznego kopa i wyzwala euforię.
YouTube Channel
Moravsky
Prezenter. Miłośnik absurdalnego humoru, producent treści słownych i muzycznych. Ogromną frajdę sprawia mu prezentowanie nowych artystów i zachęcanie ich, by wierzyli w siebie i dzielili się twórczością.
Mail
Robi
Główny "Magik" radia Mirage 🙂 . Z uśmiechem rozwiązuje wszystkie problemy techniczne radia. Wiecznie zapracowany i zabiegany , chętny do pomocy i skory do żartów . Od dawna nie grający DJ Robi.
MarCo
Prezenter i administrator Radia Mirage. "Strażnik Pilota". Jak sam mówi "audycje w Radiu, to odskocznia od codziennych trosk oraz chęć przekazania innym dobrych emocji poprzez muzykę".
Poczta Mailto:Facebookwww