Italo Dance

Italo Dance

Current track

Title

Artist

Current show

Muzyczny Cocktail

19:00 20:00

Current show

Muzyczny Cocktail

19:00 20:00


Nowe Shakespears Sister

Written by on 16 września, 2019

 

 

Nadchodzi nowa EP-ka od ponownie powołanego do życia duetu „Shakespears Sister”. Dziewczyny kontynuują swoje ogólne działania „back to back”, ogłaszając nowy materiał.

„Ride Again” ukaże się w wersji CD oraz Winyl. EP-ka zawiera wszystkie pięć nowych utworów ze współpacy Shakespears Sister z Joshua Tree. Materiał zawiera nowy singiel „When She Finds You” z Richardem Hawleyem. Również „All The Queens Horses”, „C U Next Tuesday” plus dwa inne niespotykane utwory – wszystkie wyprodukowane przez Nicka Launaya.

Utwory, „All The Queens Horses” i „C The Next Tuesday”, pojawiły się już na ich najnowszej kompilacji „Singles Party”, ale pojawią się tutaj jako remiksy, a jednocześnie po raz pierwszy winylu. Niedawno dziewczyny zaprezentowały kolejny utwór „When She Finds You”, w którym pojawia się Sheffieldian Richard Hawley.

Pozostałe utwory „Time To Say Goodbye” i „Dangerous Game” pozostają na razie nieco tajemnicze. Czapki z głów przed London Records za wsparcie EP.  Album zostaje wydany 25 października 2019 r

KUP

TRACKLISTING

  1. Time To Say Goodbye
  2. When She Finds You [with Richard Hawley] (EP Mix)
  3. C U Next Tuesday (Perfect Mix)
  4. Dangerous Game
  5. All The Queen’s Horses (Video Mix)

Continue reading